Dlaczego my

Nasza oferta

Prozdrowotny fitness dla kobiet z klasą

Fitness Błękitna Laguna kieruje swoje zajęcia do kobiet, poszukujących klubu fitness we Wrocławiu, z najlepszą obsługą i przystępnymi cenami. Dysponujemy dwiema lokalizacjami, bardzo bogatym grafikiem rozmaitych zajęć fitness i najlepszymi instruktorami we Wrocławiu. U nas możecie Panie skutecznie wymodelować sylwetkę, podnieść swoją sprawność fizyczną, odreagować stres i poznać nowe koleżanki. Wyjdziecie od nas pełne pozytywnej energii, ze świetnym samopoczuciem i w coraz lepszej kondycji.

Modelowanie sylwetki80%
Podniesienie sprawności fizycznej100%
Odreagowanie stresu85%
Nowe znajomości90%

Zajęcia grupowe na sali

Zajęcia mentalne, Cardio-dynamicznie, Silowo-wzmacniające i taneczne

Siłownia

Rowery

Centrum aktywnej mamy

Przed i po porodzie

Senior Fit

Trening personalny

Nauka i doskonalenie pływania

Aqua aerobic

Pływanie rekreacyjne

Dogodne godziny otwarcia

W zależności od potrzeb

oferujemy zajęcia ukierunkowane na kształtowanie poszczególnych partii ciała oraz spalanie kalorii jak, które pomagają wyciszyć się i zrelaksować. Dogodne godziny otwarcia pozwolą Paniom na regularne spędzanie czasu u nas, nawet jeśli Wasz grafik pracy jest napięty – pierwsze zajęcia fitness zaczynają się o godz. 8.00 rano, a ostatnie o godz. 21.00.

W Fitness Błękitna Laguna można ćwiczyć zarówno podczas grupowych zajęć fitness jak i indywidualnych treningów. Zapewniamy też dostęp do świetnie wyposażonej siłowni oraz opiekę merytoryczną podczas bezpłatnych konsultacji instruktorskich.